Vizualizace produktů - Produktová 3D vizualizace

Vytváříme produktové vizualizace skutečných produktů i pouhých představ zakreslených v návrzích. Pro výrobu 3D modelů používáme nejnovější 3D technologie, které umožnují prezentovat produkty v reálných materiálech a nasvětlení. Modelujeme objekty a výrobky ve 3D s fotografickou přesností.
 

Produktová vizualizace – 3D modely

Potřebujete svým zákazníkům nebo investorům představit připravovaný produkt a máte jej zatím pouze v nákresech nebo jako prototyp? Připravíme Vám realistický 3D model s respektováním materiálu a nasvícení, zasazený do atraktivní kompozice.
 

Hmatatelná představa připravovaného produktu

Vymodelujeme a připravíme návrhy obalů, netradiční tvary lahví, elektroniku, nábytek, ale také návrhy průmyslového stroje. Vizualizace produktů je využitelná ve všech typech odvětví. S 3D modelem budete mít hmatatelnější představu o nápadu, který je zatím pouze ve vaší hlavě nebo na papíře. Výsledkem 3D grafické tvorby může být statický nepohyblivý obraz – nerozeznatelný od fotografie nebo pohyblivá animovaná sekvence.
 

Varianty vzhledu 3D modelu a prostředí

Ještě před zahájením výroby můžete, díky 3D modelu, vyzkoušet změnit vzhled či barvy připravovaného výrobku. Můžete jej také zasadit do libovolného prostředí. S 3D modelem tak již dopředu zjistíte, k jaké barvě podlahy se bude hodit netradiční pohovka, nebo na jak barevné láhvi nejvíce upoutá nová etiketa.
 

Zahájení obchodních a marketingových aktivit

Se 3D modelem můžete již před zahájením výroby svým zákazníkům nebo investorům představit, jak bude hotový výsledek vypadat. Můžete použít 3D model místo fotografie a s časovým předstihem začít připravovat další navazující obchodní nabídky a marketingové aktivity.

 

Výhody vizualizace a 3D modelů

  • získání hmatatelné a názorné představy o připravovaném produktu
  • libovolná změna vzhledu a vlastností modelovaného produktu
  • libovolné prostředí a kompozice pro zasazení 3D modelu
  • použití 3D modelu pro zahájení obchodních a marketingových aktivit ještě před vyhotovením výrobku

Vizualizace produktů a 3D modely oceníte jako nenahraditelného pomocníka při zavádění nových produktů a přípravě obchodních a marketingových kampaní.

Mám zájem o služby studia Pixelbox sro

PIXELBOX