Vizualizace interiérů

Vytváříme 3D vizualizace interiérů, bytů i kanceláří. Interiérové vizualizace dovybavíme nábytkem dle vašich představ. Vybrat si můžete ze stovek připravených modelů nábytku nebo zpracujeme 3D modely nábytku na přání klienta. Vizualizace provádíme s reálnými materiály a osvětlením a maximálními detaily.

 

Vizualizace bytů

Vizualizace interiérů umožňuje nahlédnout do plánovaného interiéru a pomocí animace si jej projít ještě při jeho plánování nebo před jeho dokončením. Získáte tak dostatečný časový odstup od důležitých rozhodnutí, jakými jsou změny dispozice, volba barev a materiálových kombinací či výběr nábytku a zařízení.
 

Nedocenitelná pomoc vizualizace při plánování dispozice a vybavení

Ať už jako stavební firma, investor či soukromá osoba, která se rozhodla stavět či renovovat, velké investice do interiérů nutí velice dobře zvážit a plánovat dispozice interiérů i jejich vybavení. S našimi 3D vizualizace si mnohem lépe přestavíte připravované interiéry domů, bytů, kanceláří i nebytových prostor, jako jsou nemocnice, kanceláře či propagační stánky.
 

Jednoduché změny ve virtuálním prostředí

Ve virtuálním prostředí je velice jednoduché vyzkoušet si nejvhodnější barevnost nebo změnit dispozice interiéru (sloupy, okna, dveře). Můžete si tak představit a ovlivnit připravovaný interiér ještě při jeho plánování před začátek realizace. 3D vizualizace jsou včetně vnitřního vybavení, nábytku, doplňků, které můžete velice jednoduše přemisťovat. V interiérových vizualizacích jsme schopni dodat stovky již hotových modelů nábytku, takže neplatíte za již vytvořené modely nebo s konkrétními modely nábytku na přání. Vizualizace provádíme s reálnými materiály a s ohledem na světové strany a lom světla.

Výhody vizualizace interiérů

  • nedocenitelná pomoc při plánování dispozice a vybavení nově vznikajícího interiéru
  • jednoduché změny prostorové dispozice, barvy i nábytku ve virtuálním prostředí
  • získáte časový i prostorový odstup od důležitých rozhodnutí
  • výborný pomocník pro prezentaci interiérů při jejich představování investorům nebo při prodeji

Vizualizace interiérů je technicky náročná oblast počítačové grafiky, avšak při plánování a prezentaci je to nedocenitelný pomocník všech, kteří si rádi kvalitně vybírají a po uvážení dělají jen ta nejlepší rozhodnutí. 
 

Výborný pomocník pro prezentaci a prodej

Interiéry patří mezi jednu z nejtěžších oblastí 3D vizualizace, ale zároveň mezi jednu ze zákaznicky nejoblíbenějších. Oblíbenost je úměrná důležitosti správně si interiér představit a následně jej co nejlépe uzpůsobit jeho účelu. Je tedy nesmírně důležité v klidu si rozmyslet vše, co se nově vznikajícího interiéru týká. Pro představu, variabilitu i časový odstup je vizualizace interiéru nedocenitelná.

Mám zájem o služby studia Pixelbox sro

PIXELBOX