Vizualizace

Naší specialitou jsou produktové vizualizace, interiérové vizualizace a 3D vizualizace exteriérů s realistickým výstupem. Používáme 3D vizualizační technologie, které umožnují prezentovat produkty, byty, domy k nerozeznání od reálných výrobků a staveb. Naší snahou je realistické podání materiálů, reálné nasvětlení pomocí fyzikální simulace světla a atraktivní kompozice.

 

Vizualizace produktů

Podívejte se s námi na váš připravovaný produkt ve 3D rozměru. Podle Vaší představy nebo technického výkresu zpracujeme 3D produkt ještě před tím, než se vůbec spustí výroba. Vy tak můžete začít nový produkt přestavovat zákazníkům, investorům nebo začnete chystat obchodní a marketingovou nabídku.
 

Vizualizace interiérů

Připravíme vám vizualizaci interiérů bytů, kanceláří i nebytových prostor včetně vnitřního vybavení, nábytku, doplňků, a to s maximálními detaily. Vizualizace interiérů umožňuje nahlédnout do plánovaného interiéru a pomocí animace si jej projít v době jeho plánování nebo před jeho dokončením.
 

Vizualizace staveb - Architektonické 3D vizualizace

Vytváříme reálné 3D vizualizace rodinných a bytových domů, architektonických a urbanistických studií či vizualizace zahrad. Při realizaci klademe důraz na reálné podání vizualizace, tak aby podání materiálů, ze kterých má být dům postaven odpovídalo co nejvíce skutečnosti. Vizualizaci zpracujeme dle dokumentace se zákresem přímo do fotografie vybrané lokality, ať už se jedná o stávající zástavbu nebo stavební pozemek.
 

 

Výhody vizualizace produktů a využití 3D modelu?

 • 3D model zastane úkol prototypů či maket
 • Představení výrobku zákazníkovi ještě před jeho výrobou
 • Pro zahájení obchodních a marketingových aktivit: reklamní animace, ilustrace, studiové fotografie objektů
   

Výhody vizualizace interiérů?

 • pro detailní návrhy interiérů budov
 • možnost úprav ve virtuálním prostředí
   

Výhody vizualizace staveb a domů?

 • pro představu a ovlivnitelné změny v návrzích budov
 • při územním plánování staveb, při projektování komerčních nebo nekomerčních staveb

Mám zájem o služby studia Pixelbox sro

PIXELBOX