Vizualizace kanceláře

3D vizualizace kanceláří tvoříme jiuž více jak 10 let. Ať už jako stavební firma, investor či soukromá osoba, velké investice do interiérů nutí velice dobře zvážit a plánovat dispozice interiérů i jejich vybavení. S našimi 3D vizualizacemi si mnohem lépe přestavíte připravované kanceláře. Vybrat si můžete ze stovek připravených modelů nábytku nebo zpracujeme 3D modely nábytku na přání klienta. Vizualizace provádíme s reálnými materiály a osvětlením s maximálními detaily.

 

3D vizualizace kanceláří

Plánujete postavit nebo rekonstruovat budovu pro komerční využití? Pro utříbení vašich představ, lepší rozhodování nebo představení projektu investorům je ideální 3D fotorealistická vizualizace. Tato vizualizace vám dopředu ukáže, jak reálně vypadá vaše rozhodnutí o barevnosti, materiálech, umístění bazénu či rozvržení zahrady. Investor dostane do ruky vizualizaci projektu a získá ucelenou představu o budoucí investici. 


Kanceláře zasazené do reality

Vizualizace kanceláří umožňuje nahlédnout do plánované kanceláře a projít kancelář ještě při jeho plánování nebo před jeho dokončením. Získáte tak dostatečný časový odstup od důležitých rozhodnutí, jakými jsou změny dispozice, volba barev a materiálových kombinací či výběr nábytku a zařízení.

 

Výhody vizualizace kanceláře

  • nedocenitelná pomoc při plánování dispozice
  • při prezentaci investorům nebo při prodeji kanceláří 
  • vidéte v reálu vybavení nově vznikající kanceláře
  • můžete provádět změny prostorové dispozice, barvy i nábytku
  • získáte časový i prostorový odstup od důležitých rozhodnutí

 

Mám zájem o služby studia Pixelbox sro

PIXELBOX