3D animace - animační studio

Vytváříme profesionální 3D animace pro prezentační, reklamní a filmové účely. 3D animace přináší možnost ukázat produkt nebo službu z jiného úhlu pohledu nebo se doslova dostat pod povrch. Zpracujeme Vám video spoty pro reklamní kampaně a prezentační videa. Při výrobě spotů stačí znát Váš záměr, cíle a rozpočet. My již zajistíme vše potřebné. Vytváříme audiovizuální spoty na klíč.

 

Výhody 3D animace a reklamy

3D animace vytváří reálný obraz na základě počítačového modelu. Při filmování v ateliéru se scény natáčejí několik dní a ještě se následně postprodukčně zdlouhavě zpracovávají. My je umíme, díky 3D animaci, vytvořit ve virtuálním prostředí. Vyrobený 3D animovaný záběr lze následně lépe zpracovávat a lépe se s ním pracuje: lze jej zasadit do libovolného prostředí nebo prostředí následně měnit.
 

Korporátní videa – Video spoty

Zpracujeme vám video spoty pro reklamní kampaně a prezentační videa. Při výrobě spotů stačí znát Váš záměr, cíle a rozpočet. My již zajistíme vše potřebné. Vytváříme spoty pro jakékoliv využití, nabízíme výrobu audiovizuálních spotů na klíč.
 

Praktické využití 3D animace

3D animaci využijete v upoutávkách, znělkách či reklamních spotech. 3D animace zhmotní vaše představy, rozpohybuje smyšlené i reálné věci a předměty. Díky 3D animaci můžete projít ještě neexistujícím objektem, simulovat jakýkoliv proces či ukázat hlavní výhody Vašeho produktu.
 

Poutavá kombinace videa a 3D animace

Pokud potřebujete ve video produkci vysvětlit vlastnosti těžko zobrazitelné v reálném prostředí a světě (např. strukturu materiálu, modelaci stavebních prací atd.), obohaťte své video o trikové efekty 3D animace. Naše studio nabízí také profesionální 3D animace pro reklamní a filmové účely. Díky cenové dostupnosti a kvalitě technologií se 3D animace běžně využívá při výrobě reklam. 3D animace je velice silným nástrojem pro prezentaci, přináší do filmových prezentací velmi efektivní prvek.
 

3D animace zobrazí nepředstavitelné

To, co by se vám při filmování pouze těžko simulovalo, zvládne 3D animace hravě. Můžete zvládnout virtuální prohlídku lidským tělem a dívat se na jeho buňky. Dokážete nahlédnout do nitra stavebních materiálů nebo ve 3D animaci můžete klientům vysvětlit procesy výstavby nebo sestavit animační návod.
 

3D animace použitelná ve všech odvětvích

3D grafiku a animaci využijete ve výrobním odvětví, ve službách, ale také v průmyslovém či stavebním odvětví. Chcete odprezentovat jednoduchost stavebních úprav, novou službu či výrobek? 3D animace vám, díky svým specifikům a našich schopnostem, splní všechna přání pro prezentaci.


Animované předměty a postavy vypadají reálně

Animované předměty a postavy přitom vypadají naprosto reálně. Je to zejména tím, že se animuje kostra modelu. Stejně jako skutečný živý organismus i 3D model má kostru a jednotlivým částem modelu se určí, ke které kosti náleží. Tím, vzniká realistické zobrazení. 3D animace objektů a postav musí však obsahovat více než pouhý vzhled. Pro oživení 3D postavičky je nutné umět se vcítit do jejího specifického charakteru, gest a pocitů. K tomu využíváme našcih animátoru a celkového know-how 3D animace.
 

Zobrazování a přehrávání kdykoliv a kdekoliv

Každý z nás denně využívá nepřeberné množství prostředků, kterými nás může v jakoukoliv denní dobu video zastihnout. Může se jednat o televizní, počítačovou obrazovku či displej tabletu nebo chytrého telefonu. Právě s ohledem na to se nabízí nepřeberné množství způsobů, jak video prezentaci zaměřit a použít.
 

Působí na nejzákladnější a nejovlivnitelnější smysly

Kvalitní video dokáže diváka zaujmout, ponechat v něm určitou náladu, případně popohnat k akci. Prostřednictvím videa na vás působí vizuální i sluchové vjemy. Naše studio vám natočí video formát přesně pro Vaši potřebu. Stačí nám pouze znát Vaše představy a cíle.
 

Zvolíte si styl videa s ohledem na následné použití

Vytváříme videa pro jakékoliv využití, zejména pro prezentační účely a reklamní kampaně. Video a 3D animace se může stát prvkem zábavy, prezentací produktu či myšlenky nebo může sloužit jaké názorný instruktážní video průvodce. Video spot se může v netradiční formě šířit formou virálního marketingu přes sociální sítě. Nebo jej můžete používat tou „nejklasičtější“ formou, jak ji známe z reklam v průběhu televizního vysílání. Připravíme pro vás video spoty na klíč – od námětu, přes sepsání scénáře, castingu, samotné realizace po postprodukci a umístění na internet nebo do televize.
 

Video produkce – video spoty – korporátní videa

Video se již dlouho dobu drží na vrcholu oblíbenosti a využitelnosti mezi marketingovými nástroji. Jelikož nás v dnešní uspěchané době už statické informace nestihnou zaujmout, derou se do popředí nové způsoby komunikace. Videu jako prezentačnímu formátu navíc hraje do karet skutečnost, že působí na více smyslů a že zdroj přehrávání videa máme vlastně neustále u sebe.

 

Kombinace 3D animace a videa

Podle vašich představ a přání je možné zkombinovat 3D animaci s reálným video záznamem. Můžete tak doplnit své reklamní spoty s živými herci o animace a právě tím zdůraznit vlastnosti a jedinečnosti vašeho produktu či služby. Naše studio nabízí i kvalitní služby video produkce.
 

Připravíme pro vás libovolnou video produkci:

 • reklamní spoty a prezentační videa
 • prezentační a instruktážní filmy
 • triky a efekty pomocí 3D animace
 • zajistíme produkce, video mastering
 • VFX efekty

Hlavní výhody 3D animace:

 • 3D animace zobrazí nepředstavitelné
 • Možnost kombinovat 3D animaci a živé video
 • 3D animace je použitelná ve všech odvětvích
 • Rychlejší příprava reklamního sdělení
 • Finanční úspora při přípravě reklamního sdělení
 • Animované předměty a prostředí vypadají reálně
   

3D animace, 3D grafika a její využití

Chcete odprezentovat Váš výrobek, budovu nebo ukázat výhody Vašeho produktu? 3D grafika a 3D animace Vám toto umožní. Pracujeme s tvary věcí, jejich strukturou, lomem a dopadem světla. Předměty zpracované ve 3D můžeme zasadit do libovolného prostředí a dále s nimi pracovat.
 

Finanční úspora při přípravě reklamního sdělení

Nespornou výhodou je pak také cena. Cena 3D animace je zlomkem ceny živého natáčení, a to zejména díky lidské a časové úspoře.
 

Hlavní výhody videa a 3D animace

 • Působí na nejzákladnější a nejovlivnitelnější smysly
 • Zobrazování a přehrávání kdykoliv a kdekoliv
 • Zvolíte si styl videa s ohledem na následné použití
 • Poutavá kombinace videa a 3D animace

Dle vašeho zadání, nebo našeho ideového řešní ušité na Váš rozpočet. Vytvoříme spoty pro jakékoliv využití, stačí nám znát váš záměr a cíle a my Vám zajistíme vše potřebné. Chci 3D animaci.

 

Mám zájem o služby studia Pixelbox sro

PIXELBOX