Vytvoření 3D konfigurátoru

3D Konfigurátory umožňují názorně prezentovat variace produktů a pomáhají lépe zvolit výsledný produkt. Technologie 3D konfigurátorů umožňuje produkty prohlížet a konfigurovat individuální požadavky na jejich vzhled a vlastnosti v online prostředí. Je to nejjednodušší způsob, jak umožnit zákazníkům představit si konkrétní produkt se všemi jeho možnými variacemi a kombinacemi. 

 

3D konfigurátor a jeho využití

Často slýcháme dotazy: „Jak máme prezentovat produktovou řadu, která nabízí desítky až stovky možných kombinací?“. Jednoduše – použijte 3D konfigurátor! Interaktivní online systém nabízí jednoduchý a nenásilný přístup ke všem variantám a možnostem vašich produktů a umožňuje klientovi představit si konkrétní produkt v různých variacích a kombinacích.
 

Snadnější komunikace se zákazníky

Tento prvek nabídky podstatně usnadňuje komunikaci se zákazníky. Nadstandartní služba 3D konfigurátoru umožňuje zákazníkům získat lepší představu o novém výrobku bez nutnosti společných jednání a hodin strávených při vysvětlování představ a nabízení všech možností. Umožňuje vlastní výběr bez ohledu na vyhovující čas a místo.
 

Zvolená konfigurace zobrazena s okamžitou vizuální odezvou

Nechte i vy své klienty pracovat s 3D modelem, který je k nerozeznání od fotografie a který si mohou upravovat dle svých představ. Každá volba a rozhodnutí klienta v 3D konfigurátoru nabízí okamžitou vizuální zpětnou vazbu v interaktivním 3D zobrazení. Zákazníci si mohou libovolně měnit barvu, potisk, materiál, texturu a příslušenství. Mohou si je přibližovat, otáčet nebo si pustit animaci a prozkoumat tak varianty ještě předtím, než si produkt koupí.
 

Spojení výhod katalogu a objednávky

Tato online prezentace v intuitivním rozhraní zvyšuje prestiž výrobku a přináší zákazníkům možnost výroby vlastní trojrozměrné verze produktu s vybranými funkcemi a variabilním vzhledem. Můžete nechat zákazníky vybrané variace sdílet na sociálních sítí Facebook nebo Twitter nebo přímo do databáze e-shopu. To vše ve fotorealistickém podání.  Takto vytvořené virtuální zboží – ušité na míru – už pak jen dodáte.

 

Hlavní výhody 3D konfigurátoru:

  • Snadnější komunikace se zákazníky
  • Zvolená konfigurace zobrazena s okamžitou vizuální odezvou
  • Spojení výhod katalogu a objednávky
  • Nadstandardní marketingový a prodejní nástroj
  • Odpadají náklady na výrobu a transport vzorků a maket


Tvorba 3D konfigurátorů

3D konfigurátor slouží k interaktivní prezentaci produktů. Vytvoříme Vám 3D konfigurátor přímo na míru Vašim požadavkům. Chci 3D konfigurátor
 

Finanční úspora řešení 3D konfigurátor

Nespornou výhodou je pak také cena. Cena 3D konfigurátoru je zlomkem ceny výroby všech variací produktu a jeho focení. Produkt vzniká ve virtuálním prostředí a výsledkem je 3D vizualizace k nerozeznání od fotografie.

 

Mám zájem o služby studia Pixelbox sro

PIXELBOX