Počet vyrendrovaných obrázků

350000

Počet vytvořených herních animací

210

Počet projektových hodin

2960

Dračí kostky i tak bychom mohli říkat tomuto projektu.
 

Společnost Multilotery se po úspěchu hry ruleta nás znovu obrátila a tentokrát s přáním na vytvoření hry SICBO PREMIUM. V čechách tuto hru spíše známe pod názvem "kostky". Měli jsme vytvořit kompletní grafiku hry včetně ovládacích prvků. Hra měla obstát v celosvětové konkurenci.
 

Začali jsme studovat herní principy SICBA a nemohli jsme vynechat ani asijskou kultutu jako takovou. Ve hře jsme se snažili skloubit prvky asie a euro amerického vnímání designu. Někteří z nás začali jíst hůlkami a někdo viděl draky i o vikendu na chalupě:). Museli jsem se poprat s nespočtem herních kombinací, byla to pro nás další výzva. Po modelaci ve 3D následovala velká práce animačního týmum který musel zpracovat obrovské množství herních kombinací. Vše jsem vedli v přehledových tabulkách a po zapracování celého workflow jsme se pustili do dílčích kroků...

Po rozanimování jsem všechny animace rendrovali (počítali) a nasledovala posprodukce kde jsem spojovali jednotlivé vrstvy videa a záběry. Doplnili jsme animace textů a vše jsme doplnili zvukovou kulisou. Zní to jednoduše, ale realita byla o něco malo náročnější:) O to víc nás pak teší výsledek naší prace. Na hře jsme pracovali přes rok.
 

Posuďte sami, zde je pár video ukázek:


Firma Multilotery nabízí svůj výrobek oneTM po celém světě včetně exkluzivního herního obasahu SICBO a RULETA, které jsem vytvořili.
 

Jak to vidí klient:

Multilotery - David Čechmánek (jednatel): "Studio Pixelbox vytvořilo pro naši společnost komplexní grafický design našeho nového produktu ONE. S kvalitou jejich práce jsem navýsost spokojený. Studio pro nás vytvořilo internetové stránky, produktové 3D vizualizace a 3D animace, pomocí nichž jsme mohli lépe prezentovat výhody našeho produktu. Pomyslnou třešničkou bylo zpracování her ruleta a SICBO do 3D, kterou lze co do kvality zpracování řadit mezi světové špičky."


 

PIXELBOX