Počet vyrendrovaných obrázků

500000

Počet vytvořených 3D animací

170

Počet projektových hodin

1760

Dva roky práce na hře ruleta pro VLT tablets.
 

V roce 2015 do naší firmy přišel CEO společnosti Multilotery David Čechmánek s tím že se mu líbí naše práce a chtěl by vytořit špičkovou online hru rulety. Měl tak vznikout exkluzivní herní obsah pro chystaný výherní systém VLT tablets. Požadavek bylo realistické podání a maximální herní zážitek.
 

Po několika netradičních návrzích rulety ze skla nebo kovu. Jsme se nakonec s klientem rozhodli jít cestou "klasické" rulety, jak ji znáte z reálného casina. Začali jsem postupně tvořit verze této rulety a po několika měsících jsem měli první 3D model.

Jakmile jsme byli hotoví s modelováním samotné rulety. Pustili jsme se do animace každého hodu. Předlohou nám byla realná ruleta, kterou jsem si půjčili z herny majitele. Provedli  jsme nezpočet hodů abychom na vlastní oči viděli jak se chová kulička na ruletě a mohli tak co nejlépe animovat ruletovou hru. 

Když jsme měli nanimované všechny hody pustili jsme se do renderingu (tedy vypočtu samotné animace). Nebudeme Vam lhát na všech strojích co jsme tenkrát měli, trval celý vypočet 12 měsiců:) 

Následovala posprodukce animací a skládání všech variaci hodů. Celkem to bylo cca půl milionu obrázků co jsme museli spojit do animací. Také jsem každou animaci zvučili, aby byl zážitek ze hry ještě lepší. Po dalších 5 měsícíh jsme měli hotovo. Sami posuďte jestli se nám práce povedla.


Zde pár ukázek ze hry:


Firma Multilotery nabízí svůj výrobek oneTM po celém světě včetně exkluzivního herního obasahu SICBO a RULETA, které jsem vytvořili.
 

Jak to vidí klient:

Multilotery - David Čechmánek (jednatel): "Studio Pixelbox vytvořilo pro naši společnost komplexní grafický design našeho nového produktu ONE. S kvalitou jejich práce jsem navýsost spokojený. Studio pro nás vytvořilo internetové stránky, produktové 3D vizualizace a 3D animace, pomocí nichž jsme mohli lépe prezentovat výhody našeho produktu. Pomyslnou třešničkou bylo zpracování her ruleta a SICBO do 3D, kterou lze co do kvality zpracování řadit mezi světové špičky."


 

PIXELBOX