Jsme přes 12 let spolehlivým partnerem v oblasti multimediálních služeb.

Dokážeme efektivně propojovat 3D vizualizace, 3D animace, video a internetové prostředí. To vše v grafickém designu šitém na míru Vaším potřebám. Základem naší práce je zkušený a spolehlivý tým lidí, kteří jsou schopni poskytnout analýzu a řešení jednotlivých individuálních potřeb klienta.

 

3D vizualizace

3D animace

Internetové stránky

Grafické studio

 

 

Dní bez smrtelné nehody :)

5412

Počet vytvořených 3D vizualizací

3275

Počet vytvořených 3D animací

176

Počet vytvořených webů

77

Počet hodin strávených u počítače

1864058

Ujeté kilometry na počítačových myší

826349

Vybrané reference klientů

 

JAP - Petr Paksi (ředitel)

"Studio Pixelbox je náš dlouhodobý partner při tvorbě 3D vizualizací veškerých našich produktů. Tyto fotorealistické vizualizace používáme při komunikaci s našimi klienty. Ať už se jedná o katalogy, PR články nebo nápň našich webových stránek. S prací firmy Pixelbox jsme byli vždy spokojeni a díky takto kvalitním vizualizacím celého našeho portfolia se nám daří mnohem lépe prodávat naše produkty. Těšíme se na další spolupráci."
 

Kooplast - Roman Lelek (obchodní ředitel)

"Po vyslechnutí několika referencí jsme se rozhodli svěřit zpracování našich 3D vizualizací studiu Pixelbox. Studio nám vyšlo maximálně vstříc a celý tým odvedl dobrou práci. Vizualizace jsou kvalitní a vydařily se přesně podle našich představ. Díky těmto vizualizacím můžeme naším zákazníkům ukázat výhody našich produktů na reálných situacích. Obzvláště oceňuji rychlý přístup, díky němuž se i přes náročný termín zadání podařilo včas dokončit. "
 

Ezicom - Salem Ghezaili (obchodní ředitel)

Studio Pixelbox je naším dlouhodobým partnerem při prezentaci našich produktů pomocí 3D vizualizací a 3D animací. Vytvořené animace přispívají k mnohem lepšímu pochopení kvalit našich výrobků. Komunikace se zákazníky je nyní pro naši společnost mnohem efektivnější.
 

Multilotery - David Čechmánek (jednatel)

"Studio Pixelbox vytvořilo pro naši společnost komplexní grafický design našeho nového produktu ONE. S kvalitou jejich práce jsem navýsost spokojený. Studio pro nás vytvořilo internetové stránky, produktové 3D vizualizace a 3D animace, pomocí nichž jsme mohli lépe prezentovat výhody našeho produktu. Pomyslnou třešničkou bylo zpracování her ruleta a SICBO do 3D, kterou lze co do kvality zpracování řadit mezi evropské špičky."
 

Cardbox packaging - Pavel Slavík (ředitel)

"Vytvořit webové stránky, takovým způsobem, aby zákazník na první pohled pochopil, že naše společnost Cardbox packaging poskytuje ucelené služby v návrhu a realizaci obalů, rozhodně nebyl lehký úkol. Studio Pixelbox však tento úkol zvládlo. Obsažené 3D vizualizace i webové stránky jsou zpracovány velmi kvalitně a odvedená práce splnila naše očekávání."
 

Window Holding - Milena Tomčíková (marketing manager)

Studio Pixelbox pro naši společnost dlouhodobě zpracovává 3D vizualizace našich produktů. S prací jsme velmi spokojeni. Oceňujeme zejména dodržování terminů a časovou flexibilitu. Vždy bylo vše upraveno rychle a podle našich představ.

 

Mám zájem o služby studia Pixelbox sro

PIXELBOX