VYTVÁŘÍME PROFESIONALNÍ 3D VIZUALIZACE ^1000 POSKYTUJEME KOMPLEXNÍ SERVIS OD A DO Z ^1000 DISPONUJEME MODERNÍM TECHNICKÝM ZÁZEMÍM ^3500 NAŠE PRÁCE TVOŘÍ ZÁKLAD MNOHA PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ
CZ / ENG

Jsme řadu let spolehlivým partnerem v oblasti multimediálních služeb. Dokážeme efektivně propojovat 3D vizualizace, 3D animace, video a internetové prostředí. To vše v grafickém designu šitém na míru Vaším potřebám. Základem naší práce je zkušený a spolehlivý tým lidí, kteří jsou schopni poskytnout analýzu a řešení jednotlivých individuálních potřeb klienta.

Naše dovednosti

Pár čísel

 

3D vizualizace

3D animace

Grafické studio

Internetové stránky

Dní bez smrtelné nehody

3421

Počet vytvořených 3D vizualizací

3421

Počet vytvořených 3D animací

3421

Počet vytvořených webů

3421

Počet hodin strávených u počítače

3421

Kilometry ujeté pomocí počítačových myší

3421
 

Naše vize

Martin Zmeškal (jednatel)

"VŠE POD JEDNOU STŘECHOU: 3D vizualizacemi se zabýváme již 10 let. Poskytujeme ucelené služby, díky nimž svým klientům šetříme čas. Většina našich zákazníků přichází na základě doporučení. Ne nadarmo se říká, že word of mouth marketing je ten nejúčinnější. Ceníme si dobrého jména a vážíme si jak jednorázových zakázek, tak dlouhodobých klientů."

Michal Čížek (jednatel) 

"Úspěch není náhoda. Investice do vizuální komunikace pomocí 3D je určitě jedno z nejlepších rozhodnutí, co můžete pro svoji firmu v dnešní době udělat. Kvalitní a promyšlená prezentace Vašich produktů je dnes základem úspěchu."

 

Říkají o nás


VÝSLEDKY: 

Výhody vizualizace spočívají nejen v neomezených možnostech jejího zpracování (rozlišení, rozměr či úhel pohledu), ale oproti nákladnému a časově náročnému focení je rovněž možné vizualizaci následně libovolně upravit. Do výsledného vizuálu navíc umožňujeme vstoupit v kterémkoliv jeho kroku a klienti tak mají nad danou prací kontrolu.  

INDIVIDUALITA: 

Směrnice, tabulky či byrokracii u nás rozhodně nehledejte. Každý klient je pro nás originál. To, co se hodí prvnímu, nemusí nutně vyhovovat i druhému. Abychom proto vyhověli přáním a potřebám našich zákazníků, ke každému z nich přistupujeme individuálně. 

EFEKTIVITA:

 „Když pravá ruka ví, co dělá levá.“ Naše služby na sebe v různých fázích projektu navazují a díky komplexnímu řešení návrhů se navzájem doplňují. 

FAIR PLAY:

V dnešní době možná čím dál méně běžné, pro naši společnost však stále platí pravidla gentlemanských dohod. Byť je objednávka či smlouva samozřejmostí.

 
Pixelbox